Reklama w Google

Linki sponsorowane to reklamowanie się w postaci linków wyświetlanych w wyszukiwarce google oraz w serwisach współpracujących takich jak youtube czy adsence. Reklamy pojawiają się po podaniu przez użytkowników zadanych przez nas wyrażeń i prowadzą do naszej strony.

Płacimy za realne kliknięcia a nie za wyświetlanie reklamy.

 

Użytkownicy z Polski wpisują 4 miliony zapytań dziennie, dzięki czemu Google uznawany jest pod względem wizyt za największą wyszukiwarkę. Google uważane jest za najbardziej obiektywną wyszukiwarkę - dlatego jest bardzo dobrym medium reklamowym.

Linki sponsorowane to: idealna forma reklamy dla firm, które chcą szybko i skutecznie się reklamować.

Jeżeli twoja firma przedstawia w Internecie usługi, których sprzedaż przynosi zyski - to jest to reklama dla Ciebie.

Warto zaufać WizjaNet jako specjalistom w zarządzaniu kampanią reklamową. Poznajemy Państwa cele i budżet, wyznaczamy strategię, przeprowadzamy badania słów kluczowych, co może spowodować wprowadzenie dziesiątek, a nawet tysięcy słów kluczowych. Cały czas dokonujemy optymalizacji kampanii tak, aby była możliwie najbardziej skuteczna i tańsza. Zadbamy o to, żeby wydane pieniądze się nie zmarnowały.

Linki sponsorowane a pozycjonowanie

Linki sponsorowane oraz usługa pozycjonowania to dwie bardzo skuteczne metody promocji przy pomocy wyszukiwarki. Różnice jednak są bardzo istotne.

Pozycjonowanie opiera się na opłacie abonamentowej, gdzie płaci się stałą stawkę za pozycję. Uruchomienie tej usługi trwa dłużej, ale tzw. wyniki naturalne są dużo bardziej akceptowalne przez użytkowników niż linki sponsorowane.

Linki sponsorowane związane są z opłatą za kliknięcie i mogą być uruchomione łatwo w kilka dni. Jest to jednak postrzegane jak typowa reklama, więc skuteczność jest mniejsza. Niebezpieczeństwo wyklikania reklamy przez konkurencję istnieje, lecz google przeciwdziała tego typu nadużyciom. Więcej o bezpieczeństwie linków sponsorowanych.

Linki sponsorowane - jak to działa? 

Reklama w formie linków sponsorowanych jako jedna z niewielu jest nastawiona na efekty. Nie płacimy za wyświetlenia, ale za realnych, zainteresowanych klientów, którzy kliknęli w naszą reklamę. Dużą skuteczność reklamy zapewni dobra konfiguracja oraz dobór wyrażeń, wymagająca dużego doświadczenia i wiedzy.

Aby zabezpieczyć klientów przed nieuczciwą konkurencją zespół Google stworzył specjalny dział, który zajmuje się wykrywaniem oszustw i zapobieganiem kolejnym próbom nieuczciwych kliknięć. Jeśli zostanie wykryta nieprawidłowość, Google nie nalicza kliknięć.

Reklama w formie linków sponsorowanych jest widoczna w Google po wpisaniu przez klienta słów związanych z naszymi produktami lub usługą.

Link sponsorowany umieszczany jest z prawej strony wyników 2 lub powyżej wyników 1.

Decydując się na tą formę reklamy podajemy:

- dwie linijki tekstu do 35 znaków każda

- tytuł kampanii do 25 znaków.

- adres do którego ma prowadzić link sponsorowany

Koszt za kliknięcie jest wyceniany indywidualnie. Pobierane przez nas wynagrodzenie za konfigurację, optymalizację oraz monitoring kampanii reklamowej Google AdWords uzależnione jest od wysokości budżetu przeznaczonego na reklamę.

W czasie kampanii mogą również ulec zmianie słowa kluczowe. Kampanię reklamową można rozszerzyć także na inne kraje świata lub ograniczyć ją do wybranych województw w Polsce. Nasza firma oferuje Państwu stałą opiekę nad kampanią, śledzimy ilości kliknięć oraz wyświetleń Państwa reklamy i wysyłamy miesięczne statystyki. Jeśli czas kampanii będzie dobiegał końca będziemy się z Państwem kontaktować w celu ewentualnego przedłużenia kampanii. WizjaNet uruchamia usługę linków sponsorowanych po wpłacie środków na konto (na podstawie faktury lub faktury ProForma).

Osoby które są zainteresowane reklamą w google powinne także zainteresować się usługą, która nazywa się pozycjonowanie - która jest relatywnie dużo tańsza i często daje jeszcze lepsze wyniki. 

WYSTARCZY BUDŻET JUŻ 200 ZŁ MIESIĘCZNIE, ABY UZYSKAĆ ODCZUWALNE EFEKTY z LINKÓW SPONSOROWANYCH